Pani v-ce Minister u naszych Seniorów

W dniu 15 listopada 2017r., na prośbę Podsekretarz Stanu Pani Elżbiety Bojanowskiej, odbyło się spotkanie z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego, podczas którego omawiane były między innymi działania programowe z obszaru polityki społecznej wobec osób starszych.

Podczas pierwszej części konferencji poświęconej funkcjonującym na terenie województwa łódzkiego Placówkom „Senior+”, wystąpił zespół naszego domu „Wigorzanki”, który zaprezentował własnej twórczości wiersz „O Łodzi” i dwa utwory muzyczne „Grzybobranie” i "Marzenie". Spotkanie odbyło w Polsko-Amerykańskim Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Łodzi  przy ul. A. Kamińskiego 17/19.

W drugiej części spotkania, które w ramach wizyty studyjnej odbyło się na terenie Dziennego Domu " Senior - Wigor" przy ul. Senatorskiej 4 udział wzięła Pani Podsekretarz Stanu Elżbieta Bojanowska wraz z przedstawicielami Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.

Po uroczystym przywitaniu, w obecności zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi - Pani Elżbiety Jaszczak, szacowni goście zwiedzali Placówkę, rozmawiali z naszymi seniorami na temat ich samopoczucia, aktywności w ramach zajęć w których uczestniczą oraz przeżyć z wyjazdu do Warszawy z dnia 5 października 2017 r. kiedy to uczestniczyli w organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej II Pikniku Seniora obchodzonym w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz drugiej rocznicy działalności Dziennych Domów Pobytu „Senior+”.

View the embedded image gallery online at:
http://www.mops.lodz.pl/index.php/ogloszenia#sigFreeId6ae821b3e9

OGŁOSZENIA

Books!