„Fakt” przekazał dzieciom wyprawki

36 dzieci z rodzin klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi otrzymało wyprawki szkolne, które ufundowali darczyńcy biorący udział w tegorocznej akcji dziennika „Fakt”.  Wyprawki ufundowali: Joanna Skrzydlewska, członek zarządu województwa łódzkiego, Monika Długosz-Łempicka, dyrektor ds. marketingu Manufaktury, Małgorzata Moskwa-Wodnicka, sekretarz Rady Miejskiej SLD w Łodzi, Tomasz Trela, przewodniczący SLD w Łodzi, Andrzej Ritman,  przewodniczący Rady Izby Komorniczej w Łodzi oraz detektyw Krzysztof Rutkowski i jego partnerka Maja Pilch.

- Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom okazane za serce, bezinteresowną życzliwość i hojność – mówiła Agnieszka Duszkiewicz-Nowacka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi. – Nie tylko dzieci bardzo się ucieszyły, ich rodzice także, ponieważ takie gesty czynione przez ludzi dobrej woli pokazują, że wrażliwość i empatia to nie są tylko słowa. Jestem przekonana, że dla rodzin obdarowanych maluchów to wsparcie będzie zachętą do dalszej walki o lepsze życie.

Ufundowane wyprawki przekazała Monika Marczyńska z łódzkiego oddziału dziennika „Fakt”, a na stole w gabinecie dyrektora MOPS pojawiły się kolorowe plecaki ozdobione postaciami z bajek, a więc były księżniczki, ale także ulubieni bohaterowie chłopców. W plecakach były zapakowane piórniki, mieniące się kolorami tęczy kredki, farby i mazaki, długopisy, ołówki, zeszyty i wiele innych drobiazgów niezbędnych w tornistrze każdego ucznia.  

- Nasi darczyńcy, kupując wyprawki wiedzieli co wybrać, aby sprawić dzieciom radość, wszyscy wiedzieli co wybrać, aby dzieci były zadowolone  – mówiła Monika Marczyńska. – Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć najmłodszych uczniów.

W imieniu obdarowanych dzieci i ich rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za udział w akcji. Obdarowani uczniowie byli zachwyceni prezentami i z radością poszli do szkoły.


OGŁOSZENIA

Books!